Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The November ManRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0