Movies
Ratings
133
Fast FiveRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5