Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.5