Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0