Titles you rated
Non-StopRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 1.0
DownfallRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
PrisonersRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0