Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0