Titles you rated
NARUTORated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 1.0
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 2.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0