Titles you rated
The Birthday CakeRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rogue TraderRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Obi-Wan Kenobi: A Jedi's ReturnRated ★ 3.0
I Came ByRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
WolfRated ★ 3.5