Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Battlestar Galactica: Blood & ChromeRated ★ 2.0
Space Battleship YamatoRated ★ 2.0
BURN·ERated ★ 2.0
ZebramanRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 1.0
GatchamanRated ★ 1.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 5.0
CongoRated ★ 1.0- 외계에서 온 우뢰매 전격 쓰리 작전: Blitz Of Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 1.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Inspector GadgetRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0