Movies
Ratings
156
VenomRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0