Movies
Ratings
65
The IntouchablesRated ★ 5.0
ExamRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0