Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0