Series
Ratings
81
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0