Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5