Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0