Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5