Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0