Movies
Ratings
25
Saving Private RyanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0