Movies
Ratings
225
Inside OutRated ★ 3.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 5.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
One Piece: The MovieRated ★ 5.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 5.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 4.5
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0