Movies
Ratings
38
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0