Movies
Ratings
252
Miss PotterRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5