Series
Ratings
39
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5