Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
SkyscraperRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Samurai SenseiRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.5
OtherLifeRated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0