Movies
Ratings
35
SunnyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0