Titles you rated
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5