Movies
Ratings
208
JokerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5