Movies
Ratings
32
Inside OutRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0