Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Love Me NotRated ★ 1.0