Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 5.0