Movies
Ratings
513
NightcrawlerRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Lucid DreamRated ★ 1.0
LoganRated ★ 4.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Part-time SpyRated ★ 1.0