Movies
Ratings
549
StrawRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0