Series
Ratings
83
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 2.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0