Titles you rated
MinionsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Inspector GadgetRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Spy Next DoorRated ★ 4.0
GeochilmaruRated ★ 1.5
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 2.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The RocketeerRated ★ 0.5