Movies
Ratings
174
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
CloserRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0