Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0