Movies
Ratings
302
Suicide SquadRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5