Titles you rated
PocahontasRated ★ 4.5
Angel's EggRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Boy, the Mole, the Fox and the HorseRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 4.0
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 5.0