Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
CruisingRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0