Titles you rated
Loving VincentRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Pixar StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0