Movies
Ratings
667
NightcrawlerRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
BeatRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0