Movies
Ratings
920
Dr. NoRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Girls To BuyRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0