Series
Ratings
224
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Kimcheed Radish CubesRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 3.0- PianistRated ★ 0.5
 - 꼬비꼬비 2기Rated ★ 5.0
 - 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
 
Make a WishRated ★ 2.5
Blow BreezeRated ★ 4.5