Movies
Ratings
502
La La LandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Death of a SalesmanRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5