Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SplinterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Contracted: Phase IIRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0