Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0