Movies
Ratings
741
Loving VincentRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Cadillac RecordsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.5
The Incredible Burt WonderstoneRated ★ 3.5