Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5