Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hell's GardenRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 0.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5