Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0