Series
Ratings
106
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5